بایگانی ریلی

بایگانی ریلی متشکل است از چندین کمد فلزی . که هر یک بر روی یک شاسی مجزا سوار شده است. دارای یک فرمان جهت حرکت دادن باکس می‌باشد. این نوع سیستم قفسه‌بندی براساس شکل ساختاری‌ای که دارد جهت استفاده کاملاً بهینه از فضا و ایجاد امنیت بایگانی اسناد و مدارک محرمانه قابل استفاده می‌باشد. سیستم قفسه‌بندی فوق در دو مدل سیستم مکانیکی و الکترونیکی قابل عرضه می‌باشد. از این سیستم‌ها می‌توان جهت بایگانی انواع باکس، زونکن، پوشه (آویز و معمولی)، کتاب به صورت کتابخانه استفاده نمود. این فایل ها قابلیت جابجایی از مکان فعلی شما به مکان جدید را نیز دارا می‌باشند (مونتاژ و دمونتاژ).

بایگانی ریلی مکانیکی

اين فـایل ها بـا توجه به ابعاد اتاق بايگاني متضاضی با هر اندازه قابل ساخت و اجرا می‌باشد. قابل ذکر است که این سیستم موجب افزایش گنجایش تا دو برابر می‌شود. از طرفی تا اندازه‌ی قابل توجهی از نفوذ گرد و غبار و ورود حشرات و کاهش آتش سوزی و آسیب پرونده‌ها جلوگیری می‌کند. از محاسن دیگر این فایل‌ها دسترسی و طبقه بندی آسان اسناد می‌باشد. که تسهیل امر بازیابی پرونده‌ها را جهت بایگان فراهم می‌نماید.

این سیستم جهت بایگانی انواع زونکن، پوشه و باکس (آویز و معمولی) و خصوصا بایگانی و طبقه بندی کتاب در کتابخانه‌ها نیز قابل استفاده است.

بایگانی ریلی الکترونیکی

محرکه‌ی قفسه‌ها در این نوع بایگانی دیگر نیروی مکانیکی نمی‌باشد و از نیروی الکترونیکی به صورت برقی جهت باز و بست Unitها استفاده می‌شود.

بایگانی ریلی روکش ام دی اف (MDF)

روکش این محصولات به صورت MDF می‌باشد.

بایگانی ریلی کتابخانه‌ای

از این نوع بایگانی برای چیدن – کد بندی و تفکیک کتاب‌ها در کتاب‌خانه‌هایی در حجم بالا استفاده می‌شود.